Автор Тема: Въпроси  (Прочетена 6638 пъти)

Неактивен Тео

• Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Въпроси
« Отговор #15 -: Октомври 13, 2014, 09:15:44 am »
Въпроса ми е на какви монитори ще гледате финалните изображения защото от монитор до монитор има огромна разлика.
Благодаря предварително.

Неактивен Rusko

• Administrator
  • Newbie
  • Публикации: 2
« Отговор #16 -: Октомври 13, 2014, 01:55:56 pm »
Здравейте,

Къде да изпращаме финалното ентри? (забелязах, че ъплоада във форума прави голяма компресия)

Моля, качвайте финалните изображения в темата, в която сте представяли прогреса на проекта си по време на конкурса. В случай на лоша компресия, моля изпратете и на cg2@chaosgroup.com

Въпроса ми е на какви монитори ще гледате финалните изображения защото от монитор до монитор има огромна разлика.
Благодаря предварително.

Разполагаме със sRGB и AdobeRGB калибрирани монитори. Ако използвате AdobeRGB е уместно да го споменете.

Неактивен vlad

• Newbie
  • *
  • Публикации: 7
« Отговор #17 -: Октомври 14, 2014, 01:11:09 pm »
Здравейте, днес съм направил няколко опита да си кача нещата в темата ми и все ми дава грешка.

Неактивен dblinky

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #18 -: Октомври 14, 2014, 05:10:53 pm »
Здравейте,

Може ли да ни кажете каква грешка ви се появява, какъв формат са файловете и размер?

Поздрави,
Даниела

Неактивен Тео

• Newbie
  • *
  • Публикации: 39
« Отговор #19 -: Октомври 15, 2014, 11:01:02 am »
Привет,

Последно колко изображения трябва да качим? В началото на състезанието пишеше един финален ренд сега пише "финалните изображения". ЕДИН ФИНАЛЕН РЕНД ИЛИ НЯКОЛКО ФИНАЛНИ РЕНДА ?

Поздрави,

ТЕО

Неактивен sam177

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
« Отговор #20 -: Октомври 16, 2014, 08:25:11 pm »
Здравейте!

Опитвам се от известно време да си публикувам финалната картинка но ми дава грешка и не успявам. Можете ли да ми кажете каква е причината?

Неактивен vlad

• Newbie
  • *
  • Публикации: 7
« Отговор #21 -: Октомври 18, 2014, 09:23:01 am »
Ще е много интересно на тази конференция CG2 Code for Art. Нови неща за CG, нови хора, нови запознанства и бира. Няма да мога да присъствам заради разтоянието но на тези които ще присъстват им желая ENJOY!

Неактивен Vicarius

• Newbie
  • *
  • Публикации: 25
« Отговор #22 -: Октомври 19, 2014, 07:22:13 pm »
Аз също няма да мога да присъствам поради разстоянието.