Автор Тема: Проект: "CURIOSITY"  (Прочетена 8040 пъти)

Неактивен Zdravko

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Проект: "CURIOSITY"
« Отговор #30 -: Октомври 15, 2014, 06:03:41 pm »
Аз само мога да те поздравя за това проектче. Ти май беше първия дето се престраши да постне, бачка си и си го завърши. :) Което е повече от похвално. И ти пожелавам успех. :)

Бтв @viarius, тая светлина която минава през прах, мъгла или някаква друга атмосфера май се води volume light.   А тези неща които се получават от отблясъци на светлината в лещите на обективите се водят lens effects. Всякакви lens flares, blooms, glares, glows и т.н. 

Неактивен PlamenZhekov

• Newbie
  • *
  • Публикации: 15
« Отговор #31 -: Октомври 15, 2014, 08:54:07 pm »
Браво за проекта и от мен :)

Неактивен Тео

• Newbie
  • *
  • Публикации: 39
« Отговор #32 -: Октомври 15, 2014, 11:41:28 pm »
Благодаря!!

@ Zdravko Аз отначало се чудих защо още никой не е постнал нищо. Иначе за Vray Fog ми беше голямо предизвикателство. Вчера целия ден мина в тестове. Днес се притесних доста за машината си след като, взе да издава странни звуци, а върху кутията можеше и яйца да си направиш. Но какво да се прави дъртия комп си е дърт. :D @ Vicarius да нещо като машина навремето или по скоро показвам пътя към следващото ниво и дали човек би искал да го види.  За LENS ефектите реших да ги направя на пост. вместо да товаря допълнително ренда. Иначе за фрейм буфера не знам за тези опции трябва да ги проверя звучат добре. :)
« Последна редакция: Октомври 15, 2014, 11:48:31 pm от Тео »

Неактивен Тео

• Newbie
  • *
  • Публикации: 39
« Отговор #33 -: Октомври 16, 2014, 04:57:54 pm »
Някой да знае от колко часа ще е награждаването?

Неактивен kalina

• Administrator
  • Newbie
  • Публикации: 1
« Отговор #34 -: Октомври 16, 2014, 05:12:50 pm »
Цялата програма по часове можеш да намериш ето тук. :)