Автор Тема: Интериор  (Прочетена 2750 пъти)

Неактивен vlad

• Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Интериор
« -: Септември 23, 2014, 12:12:36 pm »
Здравейте!

Малко късно видях конкурса в форума на 3DBG, но ще положа повече усилия за да се вместя в срока. Бързо моделирам така че ще успея да завърша проекта. Още не съм обмислил насоката и не съм се спрял на конкретни мебели, аксесоари и стил, но ще разгледам и когато имам яснота ще напиша по подробен пост..

Успех на участниците и дано да се включат повече хора!

Неактивен vlad

• Newbie
  • *
Re: Интериор
« Отговор #1 -: Октомври 01, 2014, 10:50:11 am »
Здравейте.. Доста се колебаех каква идея да развия. Така де, конкурса се казва следващо ниво и реших да направя модели който биха ме затруднили , който са ми харесвали и са ме предизвиквали да ги направя. Спрямо по тях ще направя и интериора..

Неактивен vlad

• Newbie
  • *
« Отговор #2 -: Октомври 10, 2014, 09:20:11 am »
Време като ми е ограничено за мащабен проект реших да направя нов, по скромен но по интересен... да направя нов вариант на един от първите ми проекти.. Всичко че е напълно ново, модели, текстури осветление и интериор разбира се. Атмосферата ще е сходна.  Това е сцената, и мисля че така реално ще се види Next level.. Ще има база за сравнение!

Неактивен vlad

• Newbie
  • *
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2014, 05:46:11 pm »
Здравейте!

Почти преди финала, да покажа новите модели... Всичко, цялата сцена е нова, нов дизайн, нови материали, нови модели и т.н.  В последния ден ще пусна финалния резултат.

Неактивен vlad

• Newbie
  • *
« Отговор #4 -: Октомври 16, 2014, 11:42:08 am »
FINAL

Здравейте.

Успях в последния момент да визуализирам идеята си...
Преди 6 години си харесах дивана, и спрямо по него направих интериор в които дивана да е основен акцент. От доста време се надъхвах отново да го направя, но този път с повече опит и по развито въображение.
Исках основно да наблегна на търговския вид, блясъка, лъскавото да изглежда тежко и да не натоварва. Да е място където да се взимат важни решения и отделно да е място за разпускане. Дивана е Lamborghini a осветлителните тела са Visionnaire. Моделирал съм ги до най-малките детайли, шевове, гънки и т.н. Всички модели са мой, всичко е съвсем по различен начин направено спрямо стария интериор но също така исках да запазя и атмосферата, и да е като продължение на нещо любимо... 

Желая успехи на всички!

Неактивен Ralitsa

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
« Отговор #5 -: Октомври 16, 2014, 09:05:58 pm »
Страхотно е! Успех :)